Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Przelewicach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie nr 77/05 w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kłodzinie


ZARZĄDZENIE Nr 77/05

WÓJTA GMINY PRZELEWICE

Z DNIA 29 GRUDNIA 2005 ROKU

w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kłodzinie

Na podstawie art. 30 ust. l i ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zmianami) zarządza się, co następuje:

§ 1

Udostępnianie korzystania z sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kłodzinie należy odpowiednio do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłodzinie, a pobieranie opłat z tego tytułu należy do Skarbnika Gminy Przelewice.

§ 2

Ustala się stawkę za korzystanie z pomieszczeń sali sportowej za zajęcia rekreacyjne:

  • dla wynajmujących osób z terenu Gminy Przelewice - 10 zł za 1 godzinę wynajmu od całej grupy ćwiczącej,

  • dla wynajmujących osób z poza terenu Gminy Przelewice - 20 zł za 1 godzinę wynajmu od całej grupy ćwiczącej,

  • za wykupienie miesięcznego karnetu przez grupę ćwiczącą z terenu Gminy Przelewice - 5 zł za godzinę wynajmu od całej grupy ćwiczącej,

  • za wykupienie miesięcznego karnetu przez grupę ćwiczącą z poza terenu Gminy Przelewice - 10 zł za godzinę wynajmu od całej grupy ćwiczącej,

  • od każdej osoby korzystającej z prysznica - 2 zł (grupa do 5 korzystających, po wcześniejszym zadeklarowaniu),

  • od każdej osoby korzystającej z prysznica - 1 zł (grupa powyżej 5 korzystających, po wcześniejszym zadeklarowaniu).

Grupa ćwicząca rozumiana jest od liczby 10 osób. Osoby indywidualne mogą również wynająć salę sportową według powyższych stawek.

§ 3

W przypadku korzystania przez okres dłuższy niż jednorazowe wynajęcie, upoważniony przedstawiciel korzystających z pomieszczeń obiektu sali sportowej zawierają, z dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej, umowę określającą prawa i obowiązki stron, godziny korzystania z obiektu, okres trwania umowy oraz sposób i termin dokonywania zapłaty.

§ 4

W przypadku jednorazowego (okazjonalnego) korzystania z obiektu, korzystający są zobowiązani do uiszczenia wpłaty gotówką do kasy Urzędu Gminy w Przelewicach lub osobie upoważnionej przez Skarbnika Gminy i odpowiedzialnej za pobieranie opłat. Na potwierdzenie wpłaty wpłacający otrzymuje dowód wpłaty (druk KP).

§ 5

Pomieszczenia sali sportowej mogą być wynajmowane na uroczystości, imprezy i turnieje o charakterze niecyklicznym, występujące poza tygodniowym rozkładem zajęć. W tym przypadku najemca zobowiązany jest do pisemnego zwrócenia się o zgodę do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej.

§ 6

Pomieszczenia sali sportowej mogą być wynajmowane bezpłatnie na uroczystości, imprezy i turnieje mające szczególne znaczenie dla społeczności gminy Przelewice. Zgodę na bezpłatne wynajęcie w/w obiektu udziela Wójt Gminy Przelewice.

§ 7

Szczegółowe zasady związane z wynajmem pomieszczeń sali sportowej określa załącznik Nr l do zarządzenia.

§ 8

Wszyscy najemcy pomieszczeń sali sportowej są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem oraz do jego bezwzględnego przestrzegania. Regulamin stanowi załącznik Nr 2 do zarządzenia.

§ 9

Wykonanie zarządzenia powierza się dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłodzinie i Skarbnikowi Gminy Przelewice.

§ 10

Zarządzenie wchodzi w życie od 01 stycznia 2006 r.

Wójt Gminy Przelewice

Henryk Milewski

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dawid Rogowicz 30-12-2005 09:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-12-2005
Ostatnia aktualizacja: - 30-12-2005 09:57