Zarządzenie nr 1/06 Dyrektora Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach w sprawie powołania Komisji Rekrutacyjnej i wprowadzenia Regulaminu naboru
Zarządzenie nr 1/2006
Dyrektora Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach
z dnia 01 marca 2006 r.
w sprawie powołania Komisji Rekrutacyjnej i wprowadzenia Regulaminu naboru
Na podstawie ustawy z dnia 22 marca 1990 roku o pracownikach samorządowych /Dz.U. z 2001 r. nr 142, poz. 1593 z późn. zm./ oraz Zarządzenia nr 11/06 Wójta Gminy Przelewice z dnia 27 lutego 2006 roku zarządzam:
§ 1
Powołuję Komisję Rekrutacyjną d/s przeprowadzania procedury naboru na wolne stanowiska urzędnicze w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach w składzie:
Maria Jolanta Syczewska Przewodniczący Komisji
Katarzyna Misiak Członek Komisji
Elżbieta Zabraniak Sekretarz Komisji
§ 2
Wprowadzam Regulamin naboru na wolne stanowiska urzędnicze w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach stanowiący załącznik do niniejszego zarządzenia.
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
§ 4
Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Przelewice i na tablicy ogłoszeń w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.
Dyrektor Ogrodu
Jolanta Maria Syczewska
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Dawid Rogowicz Data wytworzenia:
01 mar 2006
Osoba dodająca informacje
Dawid Rogowicz Data publikacji:
01 mar 2006, godz. 22:33
Osoba aktualizująca informacje
Dawid Rogowicz Data aktualizacji:
01 mar 2006, godz. 22:33