Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Przelewicach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zarządzenie Nr 35/09 Wójta Gminy Przelewice z dnia 09 kwietnia 2009 r. w sprawie przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" i powołania komisji konkursowej.


Zarządzenie Nr 35/09

Wójta Gminy Przelewice

z dnia 09 kwietnia 2009 roku

w sprawie przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” i powołania komisji konkursowej.

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.), z a r z ą d z a m, co następuje:

§ 1. 1. Ogłaszam przeprowadzenie Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

2. Eliminacje Gminne odbędą się zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

3. Udział w Turnieju biorą udział uczniowie ze szkół podstawowych Gminy Przelewice i z Publicznego Gimnazjum w Przelewicach

4. Turniej przeprowadzony zostanie w dniu 16 kwietnia 2009 roku w pomieszczeniach budynku Remizy, Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kształcenia Na Odległość na Wsiach w Przelewicach od godziny 10:00.

5. Turniej przeprowadzony zostanie w formie pisemnej, ustnej i plastycznej.

§ 2. Turniej przeprowadzi Komisja konkursowa w składzie:

- Janusz Wójtowicz - Przewodniczący, Joanna Smolak-Benka - Sekretarz, Małgorzata Kustosz - Członek, Waldemar Brodziński - Członek, Ireneusz Pijewski - Członek.

§ 3. Zadaniem Komisji jest przygotowanie materiałów turniejowych i ich ocena zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

§ 4. Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.

§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Wójt

mgr Marek Kibała

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Janusz Wójtowicz 09-04-2009 11:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janusz Wójtowicz 09-04-2009
Ostatnia aktualizacja: Janusz Wójtowicz 09-04-2009 11:52